На стадіоні «Юність» у Львові завершили будівництво роздягалень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На стадіоні «Юність», що розташований у межах Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові, завершили ремонт роздягалень. Про це на своїй сторінці на Facebook повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, передає Твоє Місто.

«Роботи завершили ще в кінці 2018 року, але зараз вже можемо показати. Коли буде дозволяти погода – ще залишиться кілька дрібних деталей», – написав Андрій Москаленко.

За його словами, після цього можна переходити до проектування другої трибуни. Додамо, що реконструкцію першої трибуни та будівництво роздягалень розпочали ще позаторік. Під час ремонту другої трибуни планують облаштувати поле для гри у реґбі.

У 2017 році на реконструкцію трибуни та роздягальні торік виділили 15 млн гривень. Торік місто профінансувало оновлення стадіону лише на 1 млн гривень.

Нагадаємо, 2016 року розробили проект реконструкції стадіону «Юність», згідно з яким загальна місткість трибуни становитиме 480 осіб, із них 360 – сидячих і 120 – стоячих місць. На стадіоні відремонтували першу трибуну, облаштували сидіння та накриття від дощу. Роботи виконує ТОВ «Будмонтажресурс» із загальним бюджетом у майже 6 млн грн.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР