П’ятниця, 1 Грудня

На росії перефарбували синьо-жовту вивіску бізнес-центру, його власник — виходець зі Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У російському місті Сургут Ханти-Мансійського автономного округу Тюменської області без дозволу власника перефарбували вивіску бізнес-центру “Самбор”. Про це повідомляють російські телеграм-канали, пише ТСН.

Власник – родом з Львівщини, він назвав бізнес-центр на честь рідного міста Самбір та розмістив на ньому вивіску в синьо-жовтих кольорах, проте місцевих це обурило.

Власник бізнес-центру та керівник місцевої української діаспори Володимир Самборський розповів про утиски українців у Росії. Він зазначив, що раніше місцевий житель обурився на те, що вивіска бізнес-центру “Самбор” пофарбована у кольори українського прапора.

росіянин, наслухавшись пропаганди, назвав кольори українського стяга “фашистським знаменням”. Тоді невідомі залізли на 5 поверх бізнес-центру та перефарбували вивіску в зелений колір.

Це обурило Володимира Самборського і він заявив, що звернеться до поліції, оскільки вважає такі дії провокацією. Також чоловік зазначив, що він перефарбує вивіску свого бізнес-центру в синьо-жовтий колір, як це було раніше. Він додав, що погодиться змінити кольори вивіски тільки після того, як синьо-жовтий буде офіційно заборонений в росії.

Там зазначають, що Володимир Самборський родом із міста Самбір на Львівщині, проте в 1969 році він переїхав до Сургута і там залишився.