На росії ліквідували командира, який, імовірно, причетний до ударів по Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У російському Краснодарі розстріляли заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи Станіслава Ржицького, який, за інформацією ЗМІ, міг бути причетний до ракетних ударів по Україні.

Про це повідомляє російське РБК із посиланням на коментар адміністрації Краснодара, а також анонімні Telegram-канали.

Анонімні проросійські Telegram-канали повідомляють, що 42-річний Станіслав Ржицький вирушив о восьмій годині ранку на пробіжку. Його підстеріг біля спорткомплексу “Олімп” невідомий, який вистрілив чотири рази в спину і груди Ржицькому, після чого зник із місця події. Потерпілий помер на місці від поранень.

В адміністрації Краснодара підтвердили РБК загибель заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи Станіслава Ржицького, повідомивши, що за фактом його смерті проводять перевірку правоохоронні органи.

російське видання ТАСС повідомляє, що Ржицького вбили. Мотив та підозрюваних встановлюють.

Біля мікрофону Станіслав Ржицкій

Нагадаємо, у липні 2022 року журналісти “Наші гроші. Львів” опублікували розслідування, в якому назвали командирів підводних човнів Чорноморської дивізії рф, серед яких був Ржицький. Згідно з актуальними на 2019-2021 рік даними, він командував підводним човном “Краснодар”.

Ржицький, як припускають журналісти, міг бути причетний до удару по Вінниці “Калібрами” у липні минулого року, внаслідок якого загинуло щонайменше 27 людей.