На Різдво для потребуючих львів’ян провели благодійний обід

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У вівторок, 7 січня, у храмі Покрови Пресвятої Богородиці на вул. Личаківській, 175, відбувся традиційний великий Різдвяний обід для львів’ян у потребі. Організаторами заходу виступили міжнародна мирянська спільнота святого Егідія та парафія храму, передає Zaxid.net.

За святковим столом зібралось понад 300 осіб. Для усіх накривають святкові столи безпосередньо у храмі перед вівтарем, де зазвичай відправляють святу літургію.

Фото https://city-adm.lviv.ua/

«Ми обрали такий підхід, адже Ісус народився, як убогий і як людина без дому, тому ми обідаємо у самому серці Церкви і центрі Різдва Христового», — зазначають організатори.

До святкового обіду долучився і міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною.

«Бажаю усім нам бути разом. Нехай цей святковий стіл принесе усім відчуття радості та добра. Цей спільний обід у цьому гарному храмі для мене теж став чудовою традицією. Більшість людей я знаю вже багато років, ми спілкуємось, згадуємо. Люди сюди приходять з різними потребами, а виходять з хорошим настроєм», — поділився враженнями від святкової трапези міський голова Львова Андрій Садовий.

Різдвяний благодійний обід у такому форматі влаштовують у Львові з 2006 року. Спільнота Святого Егідія накриває традиційні столи, на яких є усі різдвяні страви. Після трапези на гостей чекає коляда та вручення подарунків. Кожен отримує теплі речі на зиму, фрукти та солодощі.

Такі різдвяні обіди вже відбулися у понад 80 країнах світу, в кожному місті, де діє спільнота Святого Егідія. Нагадаємо, вчора, у переддень Різдва Христового, у Львові Святвечори для людей у потребі організували Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя».

Share.