Понеділок, 15 Серпня

На рейсах в Євросоюзі зобов’яжуть носити маски в літаках

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Держави Європейського Союзу домовилися про загальні гігієнічні норми, такі як соціальна дистанція та носіння масок на обличчі в літаках та аеропортах, щоб допомогти зменшити поширення нового коронавірусу. 

Про це заявив німецький міністр транспорту Андреас Шоєр під час європейської авіаційної конференції, передає Reuters.

“Мені приємно, що німецька пропозиція була прийнята моїми колегами на європейському рівні і що ми могли домовитися про ці єдині стандарти”, – заявив Шоєр.

Одним з головних правил буде носіння захисних масок усіма пасажирами старше 6 років.

Серед інших заходів — регулярне дезінфікування літаків, інформування пасажирів, дотримання соціальних дистанцій.

Високі квоти на свіже повітря в літаках повинні бути гарантовані, а інформація повинна бути доступною на кількох мовах. Однак середнє сидіння не повинно залишатися вільним у літаках, як про це говорилось раніше.

Більшість авіакомпаній вже зобов’язують пасажирів носити маски під час посадки в літак і на борту літака, але діти часто звільняються від цієї вимоги.

Нагадаємо, що з 15 червня уряд України дозволив запустити міжнародні авіарейси в межах поетапного послаблення карантину. Проте ввели додаткові правила безпеки під час перельотів.

В літаках пасажирам рекомендовано перебувати в захисній масці, а операторів аеропортів зобов’язали забезпечити можливість покупки масок. Персонал, окрім захисних масок, повинен носити рукавички, а працівники авіаційної безпеки — додаткові прозорі екрани на обличчі.

Share.