Понеділок, 15 Квітня

На ремонт закрили останню ділянку вулиці Личаківської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові перекрили проїзд по вул. Личаківській на ще одному відрізку – від вул. Долішньої до вул. Пасічної. Таким чином Личаківська від вул. Котика до вул. Пасічної закрита для проїзду транспорту.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, рух транспорту на цьому відрізку Личаківської перекрито від суботи, 24 березня, і до 22:00 1 серпня 2018 року.

Об’їзд перекритої ділянки здійснюється відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, з 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

16 березня 2018 закрили ділянку вул. Личаківської від вул. Черемшини до вул. Долішньої. У зв’язку з цим змінились маршрути автобусів, які курсують по Личаківській.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.