П’ятниця, 19 Квітня

На реконструкцію закривають другу частину площі Двірцевої

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

22 березня починається другий етап реконструкції площі Двірцевої. Як повідомляє прес-служба ЛМР, 22 березня закриють в’їзд для авто на автостанцію, а 25 березня — саму автостанцію.

«Відповідно з 25 березня усі міжнародні рейси будуть відправлятися з парковки біля вокзалу, поруч із зупинкою громадського транспорту. Також звідси будуть відправлятися автобуси, які курсують в Трускавець і в Моршин. Усі інші автобуси, які зараз курсують до Автостанції на пл. Двірцевій, будуть перенесені на Приміський вокзал. Трамваї та міські автобуси курсуватимуть без змін», — каже заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

  • Міські автобуси та трамваї продовжать курсувати за стандартним маршрутом
  • Автомобілі зможуть заїхати на парковку залізничного вокзалу
  • Тарифи парковки для інформації: 15 грн/ 1 година, 40 грн/ 1 доба

Схема об’їзду площі Двірцевої №2 діятиме з 26 березня 2019 року

Автостанція облаштує касу на парковці біля Залізничного вокзалу та на Приміському вокзалі.

Рух транспорту біля вокзалу з 8:00 22 березня до 8:00 26 березня організують за схемою нижче.

З 26 березня для проїзду закриють праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організують реверсний рух. Відтак, схема проїзду біля вокзалу виглядатиме наступним чином:

Схема об’їзду площі Двірцевої №3 діятиме з 22 березня 2019 року

Площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня. З того часу на площі почали заміну колектора, а також розібрали старий фонтан.

Проект реконструкції площі оприлюднили торік у квітні. ЛКП «Львівавтодор», яке є замовником реконструкції площі біля головного залізничного вокзалу, підписало угоду з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон» на 165,5 млн гривень ще 18 жовтня.

За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу. Реалізація проекту триватиме приблизно два роки.