Понеділок, 24 Червня

На площі Двірцевій завершують облаштовувати фонтан та взялися за сквер

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі Двірцевій у Львові тривають завершальні роботи з реконструкції простору. Минулого року завершили роботу на правій частині площі, а цього року тривають роботи на лівій частині, зокрема облаштування скверу і фонтану. У зв’язку з цим перекрито ліву частину площі до 1 вересня. Однак ЛКП «Львівавтодор» планує завершити основні роботи вже у липні, передає пресслужба ЛМР.

Як повідомила Оксана Єстеферова, директорка ЛКП «Львівавтодор», всі роботи виконуються згідно з календарним графіком. Загальна вартість усіх робіт на пл. Двірцева, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 165,5 млн грн.

Фото: Роман Балук / ЛМР

«Вчора ми перекрили проїзд до скверу — а це означає, що реконструкція пл. Двірцевої на фінішній прямій. У лівій частині площі буде відремонтовано проїзну частину дороги, облаштовано сквер. У сквері буде якісне освітлення, будуть нові пішохідні доріжки, нові вуличні меблі.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Також тривають роботи з облаштування фонтану. До кінця цього місяця — початок липня, роботи по фонтану будуть завершені. Фонтан буде дуже гарним. Через фонтан буде встановлено 4 місточки, по яких можна буде пройти”, — розповіла Оксана Єстеферова.

Фото: Роман Балук / ЛМР

До кінця цього року також, за словами міського голови Львова, має бути відремонтована і вул. Чернівецька.

«Думаю, на липень завершиться етап, що включає у себе сквер та фіналізацію площі біля скверу. До кінця цього року має бути повністю відремонтована вул. Чернівецька. На жаль, зараз дозволи на початок робіт дає тільки київське ДАБІ, і вже місяць часу вони затягують процес отримання дозволу. Але все буде добре, і цього року Львів отримає прекрасний подарунок — фінально зроблену площу.

Коли ми збудували новий термінал аеропорту, то завжди були нарікання, що на вокзалі не красиво. Сьогодні вже всі, хто приїжджають до Львова поїздом, будуть милувати своє око прекрасною гармонією, бо ніде нема такої краси та такої площі. Багато з інших міст хочуть зробити у себе таку репліку, але це буде лише репліка, а оригінал — у Львові”, — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.