П’ятниця, 22 Вересня

На площі Двірцевій облаштовують Центр надання інформації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі Двірцевій біля Головного залізничного вокзалу буде Центр надання інформації. Тут надаватимуть послуги всім, хто приїде до Львова з метою відпочинку, транзиту, роботи, волонтерства тощо.

Каркас цієї будівлі був встановлений незадовго до початку повномасштабного вторгнення. А з 24 лютого металева конструкція слугувала місцем для волонтерських організацій: тут отримували їжу, одяг та допомогу сотні тисяч українців.

Як розповідає керівниця управління туризму Львова Христина Лебедь, лише цього місяця роботи для завершення будівництва конструкції відновили.

«Війна внесла неабиякі корективи у роботу туристичної сфери, але досвід, швидка реакції на зміни та гнучкість допомагають якісно реагувати на нові запити. Сьогодні працівники центрів туристичної інформації консультують не лише туристів: майже 3 тисячі іноземних журналістів від початку повномасштабної війни, вимушено-переміщені особи, волонтери.

Простір на площі Двірцевій буде цілком доступним. Тут отримуватиме якісну послугу кожен, хто приїхав до міста з метою відпочинку, транзиту, роботи, волонтерства чи за інших обставин», – каже Христина Лебедь.

Зазначимо, що цей центр реалізується коштом міста в межах завершення реконструкції площі Двірцевої.