Середа, 22 Травня

На площі Митній висадили квіти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14 квітня на площі Митній висадили кущі та інші рослини. Вони доповнили квіти, висаджені торік. За інформацією ініціативи «Квіти для Митної-2», висаджено:

  • кущів кизильнику – 16 шт,
  • троянди грунтопокривні та флорібунда – 12 шт,
  • лаванду – 6шт,
  • чебрець – неміряну кількість.

«Також гарненько посходили тюльпани і нарциси з нашого останнього осіннього висаджування, чекаємо як зацвітуть. Садитимемо ще, тож хто не встиг, ще матиме шанс!», – йдеться на сторінці ініціативи «Квіти для Митної-2».

«Митна потрохи розквітає, і хоч ми переживали за цибулинки, посаджені пізно восени, всі тюльпани і нарциси повилазили і помаленьку розкриваються. Цвітуть мигдаль, сливи пісарді, яблуньки і груші, посаджені в рамках проекту минулого року і завдяки меценатам і просто гарним людям, які долучалися до наших акцій #квітидлямитної!«, – пише урбаністичне об’єднання Urbanideas.

Нагадаємо, у травні 2017 року площу Митну відкрили після реконструкції, яка тривала впродовж двох років. За час реконструкції на площі оновили фонтан та сходи у підземний перехід, встановили багато лавок та висадили дерева і квіти. Окрім того, змінили концепцію освітлення площі, вмонтувавши ліхтарі у тротуарну плитку. Також з площі Митної забрали усі МАФи.