Вівторок, 5 Березня

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові завершують ремонтні роботи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові триває капітальний ремонт. Як повідомили у Галицькій РА, ремонтні роботи, на замовлення адміністрації, виконує підрядна організація ТОВ «ТЕКО ЛІМЕТЕД». Вартість робіт, згідно з проектом, 4 млн. 945 тис. грн. За сприятливих погодних умов роботи триватимуть ще два тижні. Про це йдеться на сайті прес-служби ЛМР.

«Проект ремонту площі пройшов експертизу, вартість робіт 4 млн. 945 тис. грн. Згідно з проектом, на площі буде повністю замінене мощення та встановлено нове, гранітне покриття. Відповідно ми підсилили основу, на яку стелять покриття, адже старе потріскало. Площа території, на якій вимощуємо нове покриття, становить 4 810 м2. Усі плити ставитимемо на морозостійкий клей.

© Олександр Мазуренко / прес-служба ЛМР

© Олександр Мазуренко / прес-служба ЛМР

Також на площі будуть зроблені пандуси із перилами, а за пам’ятником Шевченкові продовжено велодоріжку», – розповів Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької РА.

За його словами, за сприятливих погодних умов, ремонтні роботи триватимуть ще два тижні. Зокрема зараз облаштовують основу для сходів для облаштування пандусів.

Нова велодоріжка © Олег Шмід

«Коли подивитися на площу біля пам’ятника Т. Шевченкові в комплексі, то бачимо, що в поганому стані є допоміжні тротуари вздовж площі. Тому, плануємо зняти стару плитку і виложити нову, гранітну. Для цього будемо просити проектантів внести зміни в проект, оскільки такі роботи не передбачалися. Якщо ці роботи будемо робити, то завершимо усі роботи на цьому об’єкті на наступний рік», – додав Ігор Савка.

© Олег Шмід