Середа, 28 Лютого

На підземній парковці ТРЦ працює госпіталь, де всіх охочих лікують американські медики

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Біля Львова на паркінгу торгового центру «King Cross Leopolis» ще в березні відкрили польовий медичний госпіталь, де американські медики безкоштовно надають медичну допомогу переселенцям та всім, кому вона може знадобитися. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Персонал госпіталю налічує майже 100 людей – близько 50 медичних працівників (лікарів, медсестер, фармацевтів тощо) та приблизно стільки ж технічних працівників. Медики, які прибули для роботи, працюють у медзакладах США, частина з них мають досвід роботи в Іраку. Однак можна зустріти тут ще канадців, німців та українців.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Масивні сірі намети у підземному паркінгу одного з торгових центрів Львова — саме так виглядає сьогодні польовий госпіталь міста. Біля столів реєстрації — невелика черга з людей: переселенців і всіх інших, хто звертається по допомогу, — не відмовляють нікому. Після заповнення документів усі вони потрапляють до відділення невідкладної допомоги.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Зокрема, американські лікарі надають невідкладну та хірургічну допомогу, стаціонарні та амбулаторні послуги, а також послуги для жінок та дітей, включно з акушерством. Є тут також операційна, відділення інтенсивної терапії та «прогресуюче», де перебувають пацієнти вже на етапі одужання.

Лікувальний заклад може розмістити 60 людей і працює цілодобово. Медичне обладнання та все необхідне для його облаштування американці привезли з собою.

Звернутися до госпіталю може кожен, хто потребує медичної допомоги.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Більшість пацієнтів цього шпиталю — переселенці з різними хворобами серця, чи діабетом, які, тікаючи з дому, пережили важкий стрес та не взяли з собою необхідні ліки.

Фото: Альона Николаєвич, Укрінформ

Організувала розгортання госпіталю міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина» за підтримки Львівської ОВА. Польовий шпиталь працюватиме у Львові до завершення війни.