П’ятниця, 22 Вересня

На перехресті вулиць Личаківська-Мечникова змінили схему організації дорожнього руху

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На перехресті вулиць Личаківська-Мечникова змінили схему організації дорожнього руху. Тут з’явилась нова розмітка та додаткова зелена стрілка на світлофорі. Оновлена розмітка дозволила впорядкувати рух на перехрестях вул. Мечникова з бічними вулицями та прискорити рух трамваїв у напрямі центру у вечірній час-пік.

Про це розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

«Нещодавно Личаківська райадміністрація змінила розмітку на вул. Мечникова, відповідно до якої автівкам заборонено стояти в середній смузі. А служби ЛКП «Львівавтодор» встановили додаткову секцію світлофора з зеленою стрілкою на повороті з вул. Мечникова на вул. Личаківську.

Власне, зелена стрілка дає можливість авто, що стоять в правій смузі і повертають направо на Личаківську на виїзд з міста, виїхати швидше, та, відповідно, дозволити рухатися швидше і трамваям.

Відтак, завдяки цій зміні не лише впорядковано рух на перехрестях вул. Мечникова із бічними вулицями, але й прискорено рух трамваїв по вул. Мечникова в напрямку центру в вечірній час-пік. Так, тепер, у час найбільшої кількості транспорту на цій ділянці, трамваї проїжджають її майже вдвічі швидше, скоротивши час на проїзд з 7:47 хв до 3:43 хв», – розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Рішення щодо зміни організації дорожнього руху у цій локації затвердили на міській комісії з безпеки дорожнього руху наприкінці минулого року.