Неділя, 28 Листопада

На перехресті Варшавської та Чорновола у Львові облаштують кільцевий рух

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На перехресті вул. Варшавської та просп. Чорновола у Львові облаштують кільцевий рух. Реконструкцію перехрестя призупинили через зауваження поліції, натомість міська комісія з безпеки руху 22 жовтня дозволила внести зміни в проект, аби облаштувати там кільцевий рух.

Проект розробили в ЛКП «Інститут просторового розвитку. Як пояснив під час засідання комісії директор ЛКП Олег Шмід, до попереднього проекту були зауваження щодо другої смуги на правому повороті з вул. Варшавської на просп. Чорновола.

«У 2017 році відбулися зміни в ПДР, зокрема, згідно з п. 10.5 заборонено робити правий поворот із двох смуг на перехресті, де є злиття потоків. Повертати праворуч необхідно якомога ближче до краю проїжджої частини, тому єдина можливість зробити дві смуги на цьому перехресті, тільки якщо воно буде з кільцевим рухом», – зазначив Олег Шмід.

За попереднім проектом, одну смугу планували ліквідувати, натомість її вирішили зберегти, облаштувавши кільцевий рух, що передбачено правилами дорожнього руху. Також на місці трикутної розмітки на перехресті добудують острівець безпеки, де буде новий пішохідний перехід та велопереїзд.

Нова організація дорожнього руху запрацює після того, як на перехресті завершать реконструкцію та встановлять нові дорожні знаки, що попереджатимуть водіїв про круговий рух на наявному кільці.

Share.