Четвер, 29 Лютого

На опитування Зеленського витратять понад 100 мільйонів гривень — ОПОРА

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На організацію і роботу волонтерів для проведення опитування з ініціативи президента Володимира Зеленського партії “Слуга народу” витратять приблизно 103 мільйона гривень.

Про це повідомила координаторка ГМ ОПОРА Ольга Айвазовська, передає Суспільне.

“Ми не так давно отримали первинну інформацію, зокрема від компаній, які зараз проводять рекрутинг людей для організації цього соціалогічного опитування. Планується забезпечити усі виборчі дільниці, біля входу до них проводити опитування громадян щодо п’яти запитань від президента. Загальна кількість видатків, за нашими даними, які надходили безпосередньо з компанії організаторів цього процесу, складає близько 75 мільйонів гривень. Якщо говорити про “польову” частину, винятково видатки на роботу та організацію роботи волонтерів біля входу до виборчих дільниць”, – сказала Айвазовська.

За попередньою інформацією ОПОРИ, залученим до проведення опитування особам може бути виплачено 1200 грн за цивільно-правовою угодою. Таким чином опитування обійдеться у орієнтовно 103 мільйони гривень.

“Якщо мова йде про цивільно-правові угоди, то до них потрібно додати ще 40% податкових зборів різного типу. Відповідно максимальна кількість видатків орієнтовно є 103 мільйони гривень, якщо ми говоримо про суму, з якої ще будуть сплачені податки, а також компенсовано координаторам 40 гривень за кожну додатково приведену людину”, – пояснила Айвазовська.

У ОПОРІ додали, що опитування проводиться однією із соціологічних організацій.