На околиці Львова під час прогулянки натрапили на застарілий боєприпас

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

22 лютого о 11:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час прогулянки лісом поблизу вул. Холодна в м. Львові виявлено предмет ззовні схожий на застарілий боєприпас. Небезпечна знахідка знаходилась на відстані 400 м від житлового будинку та 1000 м від дороги місцевого значення. Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Львівській області.

На місце події було направлено оперативну групу, працівники якої ідентифікували боєприпас, як 152 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік – залишаються небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте Службу порятунку за номером «101».