Середа, 12 Червня

На об’їзній дорозі Трускавця, яку будують в обхід карстових проваль, утворилось провалля

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

22 серпня частина автодороги «Східниця-Пісочна» в об’їзд міста Трускавець зазнала руйнування. Це зафіксували місцеві велосипедисти та опублікували фото у Facebook.

Про це розповів керівник проєктів “Автомагістраль-Південь” по західному регіону Андрій Кузьмич у коментарі Дрогобич.City.

В кінці літа 2020 року «Автомагістраль-Південь» розпочала будувати нову ділянку автодороги Т-14-02 «Східниця-Пісочна» в об’їзд Трускавця. 22 серпня велосипедисти помітили, що частина дороги зазнала руйнування – шмат асфальту відколовся. Вони розповіли про це на своїй Facebook-сторінці.

Журналісти Дрогобич.City поспілкувались з керівником проектів “Автомагістраль-Південь” по західному регіону Андрієм Кузьмичем та дізнались про причину руйнування, а також як цю ділянку дороги відремонтують.

“Це нове будівництво, від початку повномасштабного вторгнення росії воно заморожене. Асфальто-бетонне покриття вже влаштоване, але роботи з водовідведення завершені не повністю. Земляне полотно там влаштоване з піску, під час злив воно постійно підмивало, загалом вимивало пісок з-під дороги, і в певний момент шматок дороги просто відвалився”, – розповідає Андрій Кузьмич.

Чоловік додає, якщо роботи з будівництва дороги не зупинились би, то такої ситуації і не було б.

“Щоб зберегти цю дорогу та уникнути руйнувань надалі, ми організуємо водовідведення. Це зробимо за наші кошти, щоб зберегти об’єкт та продовжити повноцінні роботи після нашої перемоги”, – зазначає керівник.

Пошкоджену ділянку дороги відновлять найближчим часом.

Нагадаємо, «Автомагістраль-Південь» в жовтні 2021 року Служба автодоріг розпочала будівництво окремої ділянки дороги Східниця-Пісочна в об’їзд міста Трускавця – в обхід карстових проваль у Дрогобицькому районі. Майже 4 км нової дороги мають збудувати за 225 млн грн.