Четвер, 29 Вересня

На об’їзній дорозі Львова десятки протестувальників перекрили дорогу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На об’їзній дорозі Львова біля Рудного десятки людей перекрили рух транспорту. Вони ходять по пішохідному переходу та час від часу пропускають транспорт.

Акцію розпочали близько 10:00. На місці також є поліція, повідомляє Суспільне.

Люди кажуть, вийшли через те, що до їхнього селища Рудно їздить тільки міський автобус №52. Однак, він проїжджає лише 30 % селища.

“Великий селищний район заселився. Тут живе близько 5 тисяч людей, всі молоді сім’ї. А виїхати чи в’їхати сюди нема чим. У Рудно їде один транспорт – 52 автобус. Він їде по Зимній Воді та минає тільки центр”, – розповіла місцева мешканка Галина Земська.

Раніше по решті селища їхала 28 маршрутка. Тепер, за словами Галини Земської, є три маршрути зранку, та ще три – ввечері. Тож людям доводиться 5 кілометрів іти пішки. Окрім цього, останній маршрут з Львова їде о 19 годині.

Фото Суспільне

Фото Суспільне

Начальник міського управління транспорту Орест Олеськів у коментарі Суспільному розповів, що про ситуацію із перекриттям дороги йому відомо. Він також додав, що на місце виїхали представники міської компанії-перевізника АТП-1.

“У Рудно будували дорогу. Ми плануємо на початку виїхати на територію і подивитися чи нова дорога відповідає потребам, після цього будемо планувати зміну схеми маршруту. Зараз у Рудно 52 автобус їздить з інтервалом 7 хвилин. У Старе Рудно їздить 28 маршрут. Він був зупинений на час карантину. У підприємства є збитки. Тож відновили маршрут у компромісному варіанті – сполучення відбувається у пікові години”, – сказав Орест Олеськів.

Share.