Субота, 15 Червня

На мітинг в Білорусі вийшли сотні тисяч людей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці білоруських міст на мітинги вийшли сотні тисяч людей.

Про це свідчать фото і репортажі з місця подій від TUT.BY.

У Мінську на протест проти фальсифікації виборів вийшли десятки тисяч людей, за оцінкою кореспондента – загалом близько 60 тисяч.  Протестувальники продовжують підходити великим потоком, багато хто у біло-червоному одязі.

TUT.BY написали, що, за їхніми підрахунками, на проспекті Переможців біля стели вже до 200 тисяч людей. “Радіо Свобода” оцінює кількість учасників в Мінську у “понад 100 тисяч”.

Білорусь

Білорусь

Люди скандують “Йди геть!”, “Жыве Беларусь!”, “Верным, можам, пераможам!”, “Ми не вівці!”, “Ми не народець!”, “Чесні вибори”. Авто на вулицях сигналять у відповідь.

Повідомляється, що до акції доєднався машиніст мінського метро, вигукнувши через пристрій зв’язку “Жыве Беларусь!!!”, вагон скандував у відповідь.

У Вітебську близько 10 тисяч людей розмістилися з обох боків площі Перемоги, акція триває вже півтори години. Люди скандують “Йди геть!”, “Лукашенко — в автозак!”, “Відпускай!”, “Свободу!”.

У Гродно центральні вулиці заповнені тисячами мітингувальників. За оцінками ЗМІ, людей – кілька десятків тисяч.

Близько 10 тисяч людей вийшли у Бобруйську.

Акції проходять також у Гомелі, Бресті, Солигорську, Барановичах та інших містах. У Бресті до акції доєднався і мер міста та збирається виступати з промовою.

Білоруські ЗМІ публікують також фото з акцій підтримки в інших країнах, у тому числі з Києва.