На місці Винниківського озера – велика пісочниця (Фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відповідне фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала Ольга Бартиш.

В мене був шок. Реально відкрила рот і мовчки стояла. Коли зайшла за браму і побачила, що на місці нашого місцевого озера просто суха земля, пісок.

Так і простояли з малими на піску, з відерками та остиглою піцою.

Добре, що малі ще нормально не говорять, бо було б як в анекдоті: тато, а де море?

Дізналися, що тут буде мегакрутий спорткомплекс, якісь бази, басейни, які збудує наш місцевий олігарх. Воно може й добре буде, але відверто шкода.

І не стільки , що більше не можна буде “зранку встав, поснідав і на озеро”, а це за 5 хв від дому. Сумніше від того, що ти як і тисячі інших людей – просто пішак на полі , який має підлаштовуватись під забаганки та бажання окремої важливої персони. А як не подобається – “давайдасвіданія”

Відчуття, що права твої мізерні, як ті піщинки на порипаному висушеному дні.

На наше звернення до виконкому Винниківської міськради, нам повідомили, що 15 березня 2018 року було проведено громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території “Для будівництва і обслуговування дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера”. Про слухання було повідомлено завчасно на сайті Винниківської міської ради.

Рішенням №1295 10-ої сесії Винниківської міської ради затверджено даний детальний план, в якому передбачено повна очистка та впровадження найсучасніших технологій зберігання озерної води.

Share.