Понеділок, 29 Травня

На місці м’ясокомбінату у Львові планують розбудувати фабрику взуття і облаштувати автостоянку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На місці колишнього підприємства «Львівський м’ясокомбінат» пропонують збудувати офісні та адміністративні приміщення, заклади торгівлі і стоянки автотранспорту. Відповідний детальний план території у межах вулиць Богдана Хмельницького, Липинського, залізничної колії представили на засіданні архітектурно-містобудівної ради, інформує zaxid.net.

Під час попереднього розгляду ДПТ були зауваження, зокрема стосовно того, що не врахована реконструкція вулиці Хмельницького, у тому числі квазікільце, яке нині там облаштоване.

«Маленька зміна потребує розробки детального плану, бо ми змінюємо червоні лінії ДПТ за 2014 рік. Попередній розробили на східну частину м’ясокомбінату, обмежену автостанцією, вул. Богдана Хмельницького, а з західної частини на той час була залізнична колія. Після розробки детального плану території нафтомаслозаводу залізничну колію ліквідували. Також значення квартального проїзду, який був в тому ДПТ, втрачене порівняно з проєктованою вулицею, що має з’явитися. Її ширина становитиме 25 метрів. До проєкту додали всі оновлення, що стосуються реконстуркції вул. Хмельницького», – зазначив головний архітектор проєкту Роман Андрусишин під час засідання містобудівної ради.

Планування в центральній та північній частинах не змінювали.

Окрім цього, упродовж восьми років, відколи з’явився перший варіант детального плану, змінилися деякі власники. Загалом територія кварталу одно-, триповерхової забудови нараховує їх близько 30.

«До споруди ТзОВ «ЛВС ШУЗ» (підприємство, що виготовляє взуття на експорт) передбачаємо надбудову 4 поверхи та прибудову, відповідно до детального плану, також мають бути гостьові автостоянки по всій території. Нам потрібно орієнтовно 115 машиномісць з розрахунку, що це – виробничо-складські та офісно-комерційні приміщення. Фактично місць буде 290. Окрім цього, плануємо озелення, дерева, щоби не вигядало суцільним асфальтованим покриттям», – додав він.

За словами головного архітектора проєкту, така кількість паркомісця виправдана, оскільки перехрестя вул. Хмельницького – вул. Липинського є своєрідним пересадковим вузлом, а ситуація з паркуванням біля «Епіцентру» та АС-2 критична. Так пропонують забезпечити незначний запас.