Понеділок, 27 Вересня

На маршрут №40 можуть запустити великі автобуси

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Автобусний маршрут №40, Винники – ТРЦ King Cross Leopolis, передали у підпорядкування комунальному «АТП-1» і планують запускати на цьому маршруті автобуси великого класу. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 3 грудня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР.

Управління транспорту має розірвати тимчасовий договір із ТзОВ «Міра і К» та передати маршрут №40, який курсує із Винників до ТРЦ King Cross Leopolis, для ЛК «АТП-1».

Нині на маршруті курсують автобуси середньої місткості. Під час проведення конкурсу перевізників, на його обслуговування не подали жодних пропозицій.

Нагадаємо, великі автобуси запустили до Винників, Рясного, а з 10 грудня – до Брюховичів. Також у міськраді планують запустити великі автобуси до Рудного. Великі автобуси хочуть запустити на маршрути №45 та №50.

Із 9 жовтня нові 12-метрові автобуси почали курсувати за маршрутом №5А, який сполучає Винники і пл. Різні у Львові, а з 26 листопада, такі ж автобуси почали курсувати на маршруті №29, який сполучає Винники із залізничним вокзалом.

Також виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміну маршруту 5А. Тепер він на постійній основі курсуватиме повз Винниківське озеро. А через вулицю Тракт Глинянський курсують 12-метрові автобуси маршруту 29.

Share.