Понеділок, 20 Травня

На маршрут №28 до Рудного запустять великі автобуси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На маршрут №28, що курсує від Варшавської до Рудного, запустять автобуси великого класу. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

“Він буде курсувати від Варшавської через Зимну воду та до кінцевої Народний дім в Рудному. Нинішній маршрут змінювати не будуть”, – сказав Андрій Білий.

Крім цього, у Рудному працюватиме шатл-бас із одним автобусом середньої місткості та пересадковим квитком, який курсуватиме від Старого Рудного по вулицях Огієнка, Грушевського та кільцевій й до Народного дому, де пасажири зможуть пересісти на автобус №28. Схожа схема уже працює у Винниках.

На 28-му маршруті курсуватимуть 18 великих автобусів МАЗ та Електрон. Його обслуговуватиме, як і раніше, комунальне АТП-1. Нині на цьому маршруті курсують автобуси середньої місткості «Атаман» та «Богдан».

Однак поки точно невідомо, коли вони виїдуть на маршрут.

Загалом АТП-1 вже запустило великі автобуси до Винників, Брюховичів та Рясного. Також великі на автобуси планують замінити середні, що курсують на маршрутах №40, №45 та №50.

Нагадаємо, до кінця року комунальне АТП-1 має отримати 50 автобусів «Електрон» та 100 автобусів МАЗ. Вартість одного автобуса «Електрон» становить 147 тисяч євро. Водночас, один автобус МАЗ коштує 122 тисячі євро. Наступного року для міста придбають ще 100 нових автобусів.