Субота, 25 Березня

На маршрут №18 у Львові виїхали великі автобуси: графік

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

2 квітня, комунальне АТП-1 випускає на маршрут №18 великі автобуси. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомив директор підприємства Орест Хамула, на маршруті курсуватиме 10 автобусів. Він сполучає Левандівку з центром міста, вул. Личаківською та вул. Тракт Глинянський.

Нагадаємо, 29 березня виконавчий комітет Львівської міської ради передав маршрут №18 на обслуговування АТП-1. Під час проведення конкурсу перевізників на лот №4, в якому був маршрут № 18, не подався жоден перевізник. Раніше цей маршрут за тимчасовим договором обслуговувало ТзОВ «Фіакр Львів».

Нагадаємо, комунальне «АТП-1» отримало 150 великих автобусів МАЗ та Електрон. Вони вже курсують на маршрутах, що сполучають Рясне, Винники та Брюховичі, зокрема, 1а, 2а, 3а, 5а, 8, 9, 10, 16, 29, 45, 47а, 49. Також у планах управління транспорту запуск великих автобусів до Рудного, втім поки що не вдалося дійти згоди з місцевими мешканцями.

Недавно концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

У планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв. Також тривають переговори щодо закупівлі електробусів.