Четвер, 18 Квітня

На Личакові поховають 27-річного воїна зі Львова Дмитра Сливку, який працював ерготерапевтом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

18 лютого на війні з російськими окупантами на Авдіївському напрямку загинув Дмитро Сливка. У понеділок, 26 лютого, у Львові поховають військовослужбовця Збройних Сил України Дмитра Сливку, який боронив країну від російських окупантів. Поховання відбудеться о 12:00 на Личаківському кладовищі.

Напередодні – у четвер, 22 лютого, громада Львова попрощалася з воїном Дмитром Сливкою: відбувся Чин похорону в Гарнізонному храмі та міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля тіло полеглого захисника повезли на кремацію у Київ. А вже завтра, 26 лютого, о 12:00 його прах поховають на Личаківському кладовищі у Львові.


Дмитро Сливка (19.08.1996-18.02.2024) Львів’янин. Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту в Українському католицькому університеті та у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

«Дмитро був відважний, розумний і дуже добрий чоловік. Він завжди вмів усіх насмішити і знав як бути хорошою і справедливою людиною. Він любив Україну і за неї загинув. Завжди був переконаний що ми переможемо! Вічна тобі пам’ять, друже!», – написала у фейсбуці подруга Дмитра Андріана Криворучко.

Дмитро під час практичних занять, пересування на кріслі колісному

Із 2018 року обіймав посаду ерготерапевта у відділенні Раннього втручання Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації «Джерело». Працював із сімʼями, які виховують дітей від народження до 4-х років. Мав хороші навички роботи із родинами, будував міцні і тривали стосунки із ними, що значно покращувало результати терапії. Знаходив підхід до кожної дитини. Також був у складі команди тренерів, що проводили навчання фахівців для ефективного надання послуг «раннього втручання».

Дмитро Сливка працював ерготерапевтом

Обожнював гори та активно займався спортом. За словами рідних, Дмитро Сливка був дуже впертим та наполегливим.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив незалежність та територіальну цілісність держави у лавах 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Дмитра Сливки залишилися тато, мама і дружина, яка теж служить на фронті бойовим медиком – Дзвенислава Римар.