Понеділок, 24 Червня

На Личаківській біля заводу “Ензим” трапився зсув ґрунту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим».

Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

«ПрАТ «Компанія Ензим» ще в лютому, будуючи підпірну стінку на своїй території, забагато «зайшли» в схил: вирубали дерева, земляні роботи проводили без влаштування тимчасових кріплень та без відповідних заходів з інженерного захисту території від зсувів та обвалів. Як наслідок, відбувся зсув великої частини ґрунту.

На початку березня на місце виїхали представники ЛКП «Львівавтодор» і мерії, зафіксували зміщення ґрунту з частині хідника, його руйнування та повідомили про це «Компанію Ензим».

Зараз підприємство розробляє заходи для зміцнення схилу і унеможливлення зсувів ґрунту. Після цього будуть проведені роботи з відновлення хідника та відновлення огорожі», – розповів Андрій Білий.