На львівській телевежі пропонують облаштувати два оглядові майданчики з кав’ярнями

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На львівській телевежі на Високому замку пропонують облаштувати два оглядові майданчики з кав’ярнями.  Львівське архітектурне бюро Guess Line Architects оприлюднило концепцію облаштування майданчиків.

Як розповів ZAXID.NET архітектор Guess Line Architects Андрій Лесюк, ідея спроектувати оглядові майданчики на львівській телевежі з’явилася кілька років тому.

«Побачив фото з вежі – там розкішні краєвиди і вирішив розвинути цю ідею для себе. Вежа вже втратила свої функції і працює на 10%. Ми розуміємо, що найближчим часом вежа втратить свою функцію і зменшить радіовипромінювання. А такий проект міг би бути цікавим для інвестування», – розповів Андрій Лесюк.

Архітектори пропонують облаштувати два оглядові майданчики на висоті 40 та 48 метрів (від підніжжя вежі). Вони мають триматися на вертикальному стержні, щоб уникнути додаткового навантаження на конструкцію вежі. Всередині стрижня планують пустити два ліфти, але концепція також передбачає облаштування сходів на випадок аварійної ситуації.

Концепція Guess Line Architects

Концепція Guess Line Architects

Концепція Guess Line Architects

Концепція Guess Line Architects

Концепція Guess Line Architects

Окремі секції вежі планують обгорнути металевою сіткою з підсвіткою. «Така обгортка може дати нового силуету. Вона має прорізи певного типу, щоб не впливав вітер», – пояснює Андрій Лесюк.

Архітектори пропонують облаштувати на оглядових майданчиках кав’ярні, щоб привабити туди більше туристів. За словами Андрія Лесюка, облаштування такого простору на телевежі може вартувати інвестору близько 500 тис. доларів.

«Я думаю, що це цілком реально реалізувати у найближчі 2-3 роки, оскільки вежа втрачає свою первинну функцію», – впевнений архітектор.

Share.