На львівській об’їзній дорозі у Чишках облаштують кільце

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На об’їзній Львова, поблизу Чишок, облаштують нову транспортну розв’язку. Кільце збудують на об’їзній дорозі Львова (траса Київ – Чоп), де часто трапляються aварії через порушення правил дорожнього руху.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза розповів, що кільце буде видовженого типу, схоже на вісімку, як на перетині трас Львів – Пустомити – Меденичі та Миколаїв – Городок, а світлофор, який часто ставав причиною aварій на перехресті, ліквідують, пише Zaxid.net.

Теперішній з’їзд на Чишки

«Там складний рельєф, бо є підйом. Авaрії на цій ділянці дороги трапляються через світлофор і неуважність водіїв вантажівок, які намагаються набрати швидкість перед підйомом. Тому там були ДТП за участі 5-6 машин», – каже посадовець і додає, що найчастіше порушують водії вантажівок і сподівається, що перед кільцем водії будуть пригальмовувати, адже воно буде в пріоритеті.

Нову розв’язку мають збудувати у листопаді на замовлення держпідприємства «Фінансування інфраструктурних проектів», хоча підготовчі роботи вже почали. Підрядником обрали ТОВ «Данко», який погодився збудувати кільце за 21,9 млн грн.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власницею компанії вказана мешканка Донецької області Валентина Чумак, а серед засновників – київська будівельна компанія «Стройінжирінг», власницею якої також є Валентина Чумак.