П’ятниця, 19 Квітня

На Львівщині відкрили новий потужний асфальтний завод

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Інвестор з Азербайджану має намір не лише виготовляти асфальт, його компанія також братиме участь у тендерах на будівництво доріг в Україні. 

17 травня у місті Миколаєві на Львівщині запрацював новий асфальтний завод ТзОВ “Алов”, що створений за участі азербайджанського інвестора. Про це йдеться на сайті ЛОДА.

Фото: Микола Тис/ZIK

«Відкриття таких заводів – знак оживлення та покращення інвестиційного клімату в державі.  На даний момент Львівщина – лідер використання публічних грошей на ремонти та будівництво  доріг в  Україні, – наголосив виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України  Славомір Новак. – Львівщина – гарний приклад співпраці між бізнесом, облдержадміністрацією, різними рівнями влади та службами, що відповідають за ремонт та будівництво доріг, у тому числі Укравтодор».

У завод інвестували 7 мільйонів євро.

Фото: ЛОДА

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що відкриття заводу – це нові можливості  для  реалізації стратегічних планів і розвиток Львівщини у дорожній галузі.

ТзОВ “Алов” володіє 39 одиницями високотехнологічого обладнання та важкою технікою серед яких гудранатори, віброкатки, фрези, самоскиди, виробниками яких є європейські приладобудівні та машинобудівні підприємства.

Перші 900 метрів асфальту «Алов» покладе у Стрийському районі, де працюватиме, як субпідрядник, пише ZIK.

«Далі будемо подаватися на тендери. В нас всі документи за українськими законами готові, все, що вимагають, є», – зазначив азербайджанський інвестор Алієв Зіяддін Ісмаїл Огли.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу, який на кілька годин прилетів до Львова на відкриття заводу, зазначив, що нині в Азербайджані дороги будуть за світовими стандартами, доказом якості, за його словами, є те, що щороку в Баку проводять «Формулу 1».

«Підтягнута інфраструктура і хороші дороги – це перший показник для розвитку економіки країни, це ми відчули на собі в Азербайджані. Як тільки почали покращувати інфраструктуру і будувати дороги, економічний сектор почав розвиватися. В нас сьогодні дуже сильні транзитні коридори, від чого Азербайджан отримує дивіденди», – зазначив дипломат.

Довідково:

Асфальтний завод ТзОВ “Алов” є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро в українську промисловість. Загальна площа підприємства: 18 гектарів. Тут встановили виробничу лінію швейцарсько-італійського заводу Аmman. У годину завод здатний виробляти 180 тонн асфальту. Запуск заводу дасть можливість на початку забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов’язаних з нарощуванням об’ємів виробництва.

[row cols_nr=”2″][col size=”6″]

Фото: ЛОДА

[/col][col size=”6″]

Фото: ЛОДА

[/col][/row]

На сьогодні середньомісячна заробітна плата на підприємстві складає 6 000 грн.