Понеділок, 26 Лютого

На Львівщину перемістився український лідер з виробництва натуральної кави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після нападу РФ на Україну свій бізнес на Львівщину перемістив виробник натуральної кави – Gemini Espresso. За декілька місяців до війни компанія, яка розташована була у Броварах на Київщині, оновила свій виробничий парк, додала декілька ліній по фасуванню порційної кави і налагодила виробництво пакетованого чаю. Проте після повномасштабної війни була змушена переїхати і рятувати свій бізнес, пише Твоє Місто.

«Уже почалися ракетні обстріли поблизу столиці за 1,5-2 км від нашого цеху. Прийняли рішення зберегти майно, людей та бізнес, а паралельно запустити у новому безпечному місці наше виробництво. Це було досить складне рішення, бо ми працювали на новій версії виробництва, якому 25 років, лише 7-8 місяців», – цитує генерального директора компанії Антона Мяновського пресслужба ЛОДА.

Перед переїздом компанія заповнила анкету евакуації підприємств із зони бойових дій. Власникам надали інформацію щодо можливих шляхів перевезення, сприяння у отриманні складських приміщень тощо. За словами Антона Мяновського, переїзд був складним, адже виробництво кави багатокомпонентне, а обладнання громіздке та потребує часу для демонтажу.

«Виробництво кави займає певний цикл, який потрібно пройти, щоб отримати фінальний продукт: кава обсмажується, відстоюється, потім фасується та відправляється на логістику. Враховуючи, що виробництво багатокомпонентне, ми розуміли, що одразу не маємо можливості забрати всі елементи нашої лінії і серце виробництва – ростер для обсмаження кави», – каже директор.

Деякі елементи виробництва важкі і громіздкі та потребують спеціального технічного обладнання для демонтажу та переміщення на іншу локацію. Через те, що поруч йшли бойові дії не було можливості знайти обладнання, яке б допомогло в демонтажі і транспортуванні. Так, менш як за тиждень інженери демонтували обладнання, а паралельно не припинялось виробництво кави.