Вівторок, 28 Травня

На Львівщину переїхала кондитерська фабрика з Харківщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через війну до Дрогобича переїхало кондитерське підприємство «Т-Престиж» з міста Котермака Харківської області, де запустили першу виробничу лінію та випуск солодкої продукції.

На Львівщині фабрика планує збільшувати свої потужності та створювати нові робочі місця. Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на у Дрогобицьку міську раду.


Наразі на підприємстві працевлаштовано вже 30 місцевих мешканців. Виробники кондитерської продукції планують розширювати виробництво, запускати нові лінії, також паралельно працюють над пошуком партерів для збуту продукції.

Крім того, у міській раді Дрогобича зауважили, що готові сприяти переміщенню нових підприємств на територію громади, адже це розвиток та податки, тому зібрали базу даних інвестиційних об’єктів, які можуть пропонувати потенційним інвесторам та підприємцям.

Нагадаємо, що на Львівщині збудують новий сільзавод, який розташується на території Трускавецької громади у селі Модричі. Також у грудні торік на Дрогобиччині запрацювала комунальна молочна ферма «Тарком».

Додамо, що на Львівщину переїхало вже півтори сотні підприємств. Лідерами є Київщина та Харківщина.