На Львівщині зросла кількість госпіталізованих унаслідок Covid-19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За попередній тиждень на Львівщині виявили 25 випадків захворювання на коронавірус, з них два – у дітей. Водночас жодна людина не перебуває у реанімації. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко-Іванченко.

«За цей тиждень дещо зросла кількість звернень за медичною допомогою. Також є більше людей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, тобто в лікарні. Якщо раніше таких було 18 осіб, то зараз 30. Два тижні тому ми мали два летальні випадки унаслідок коронавірусу», – каже вона.

За словами головної епідеміологині Львівщини, оскільки зростає кількість випадків коронавірусу за кордоном, то в людей, які повертаються, також підверджують Covid-19. Є ймовірність, що восени буде нова хвиля коронавірусної хвороби. Крім того, зараз триває процес вакцинації, навіть є ті, хто звертається за четвертою дозою.

«Цей процес активно триває, хоча немає центрів масової вакцинації, як це було раніше. Проте пункти щеплень працюють, і тому є можливість всім отримати вакцинацію», – додала вона.