П’ятниця, 19 Квітня

На Львівщині землю колишнього храму московського патріархату передали Православній церкві України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дрогобичі, що на Львівщині, землю колишнього храму московського патріархату передали Православній церкві України, повідомляє Дрогобицька міська рада, передає Твоє Місто.

Зокрема сесія Дрогобицької міськради внесла зміни та затвердила проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій та передачу в постійне користування земельної ділянки.

Йдеться про земельну ділянку площею близько 6 042 м. кв. на вул. Трускавецькій у Дрогобичі, де раніше функціонувала церква московського патріархату. Сьогодні тут облаштували Гарнізонний храм імені Петра Сагайдачного.

Землю передали Дрогобицько-Самбірській єпархії Православної церкви України.

«Країну треба очищати від «руского міра». Дякуємо владі за ці послідовні та мудрі рішення. Мусимо бути єдині. Бо якщо ми будемо роз’єднані – і в церкві, і в громаді – наша держава буде слабкою. Якщо ми зараз втратимо Україну – ми її більше не здобудемо. Тому треба залишатись разом, молитись та бути сильними», – каже архієпископ Яків Дрогобицько-Самбірської єпархії Православної церкви України.