На Львівщині завершили будівництво нового дитячого садочка

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На Львівщині на території Великолюбінської громади, смт Великий Любінь Городоцького району, завершили будівництво нового закладу дошкільної освіти на 150 місць. Вартість будівництва склала близько 53 млн гривень.

Проєкт будівництва дитячого садочка розроблявся ще з 2010 року, коли до смт. Великий Любінь ще не було приєднано навколишніх населених пунктів. Будівництво нового дитячого садочку на 150 місць розпочалося у 2011 році.

До цього часу у смт. Великий Любінь функціонував дитячий садочок з проектною потужністю 40 місць, інформує пресслужба Львівської ОДА. Будівля була здана в експлуатацію в 70-х роках ХХ ст., тож її технічний стан потребував неодноразових ремонтних робіт.

Від 2017 року у результаті реформи децентралізації утворилась Великолюбінська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у смт. Великий Любінь.

Згідно перерахунку проєктно-кошторисної документації у липні 2019 року загальна кошторисна вартість об’єкту становить 52 887,510 тис. грн, в т.ч.: будівельні роботи – 45 069,438 тис. грн; устаткування – 4 300,078 тис. грн; інше – 3 517,994 тис. грн.

Відкриття нової дошкільної установи дасть змогу відвідувати заклад дітям не лише із селища Великий Любінь, а й з усіх приєднаних населених пунктів громади.

Аналізуючи демографічні дані за останні 4 роки, динаміка народжуваності на території громади є позитивною. З кожним роком кількість дітей дошкільного віку збільшується. Відкриття нового дошкільного закладу є потрібним та важливим проєктом для розвитку та добробуту громади.

Новий дошкільний навчальний заклад налічує 2 поверхи та розрахований на 150 місць, з них: ясельні групи для дітей віком 2-3 роки на 30 місць – 2 групи по 15 дітей; дошкільні групи для дітей віком 3-6 років на 120 місць – 6 груп по 20 дітей.

Тут облаштували спальні, ігрові кімнати, окремі санвузли, буфетну, 2 музичних зали, 2 спортивних зали, приміщення навчальних занять, медичні приміщення, службово-побутові приміщення, харчоблок з відділами, пральне приміщення, а також влаштування зон для прогулянок, 8 ігрових та спортивних майданчиків з окремими виходами для кожної групи, 4 альтанки.

Share.