П’ятниця, 1 Грудня

На Львівщині затримали двох прихильників путіна

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині затримали двох прихильників путіна та «русского міра». Вони прославляли злочинні дії армії окупанта, закликали підтримувати загарбників та поширювали заборонену символіку. Про це повідомили в СБУ Львівської області.

Зловмисниками виявились мешканці Дрогобиччини та Яворівщини. Одна із затриманих – 54-річна уродженка рф, яка близько тридцяти років проживає на Яворівщині та має громадянство України публічно підтримувала «путінський режим» та виправдовувала війну росії проти нашої держави. Інший фігурант – місцевий житель Дрогобича, відкрито пропагував ідеологію ворога та поширював матеріали комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів.

Зловмисники розпалювали національну ворожнечу на своїх сторінках у соцмережах. Вони підтримували політику країни-терористки щодо війни в Україні та поширювали матеріали з забороненою комуністичною символікою. Фігурантам справи вже повідомили про підозри. Тривають слідчі дії.

Слідчі відкрили кримінальні впровадження за ч. 1 ст. 161(порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками); ч. 1 ст. 436-1(поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів); ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) КК України.