На Львівщині почали діяти віялові відключення електропостачання для населення. Про це у вівторок, 25 жовтня, повідомили у «Львівобленерго».
Так, 9:20 згідно з розпорядженням головного диспетчера РДЦ Західного регіону НЕК «Укренерго» введена перша черга віялових відключень на Львівщині для населення. Віялові відключення введені у всіх районах області та частково у Львові, орієнтовно 3% від загальної потужності.
Графіків віялових відклюень «Львівобленерго» не повідомляє, однак інформацію по конкретному населеному пункту можна дізнатись у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго».
Окрім того, у разі відключення світла можна телефонувати за уточненнями в кол-центр за номерами:
0-800-30-15-68
067-333-15-68
050-460-15-68
093-170-15-68
093-170-15-68
Також інформацію про віялові відключення мешканці отримуватимуть у чат-ботах Viber і Telegram.
Про час відновлення електропостачання буде повідомлено додатково за інформацією «Укренерго».
Нагадаємо, з 20 жовтня обмеження споживання електричної енергії запровадили для промислових підприємств Львівщини, частину з них закликали працювати вночі.