Середа, 22 Травня

На Львівщині закінчили ремонт ділянки дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Автомобільна дорога Н-13 Львів – Самбір – Ужгород – це ще одна дорога, яка веде до карпатських гір і сполучає між собою Львівську та Закарпатську області.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, робітники закінчили поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, на ділянці км 10+200 – км 72+757.

Нова відремонтована ділянка

Також завершили ремонт на мосту у селі Ставчани.

Під час ремонту мосту розширили проїзну частину та тротуари, влаштували залізобетонну монолітну плиту та підходи до моста, провели ремонт прогонової будови та опор, влаштували укріплення укосів земляного полотна;, влаштували водовідведення, захисне покриття на тротуарах, нове перильне та бар’єрне огородження.

Нагадаємо, решту 82 кілометри дороги від Самбора до кордону із Закарпатською областю завершили в минулі роки, починаючи із 2016 року.

Цю трасу активно ремонтують й із Закарпатської сторони. Згодом ми отримаємо реальну можливість їхати не тільки по одній трасі Київ-Чоп, але й по Львів-Самбір-Ужгород, а це суттєво розвантажить потоки машин по Львівській області.

Львівщина на цей рік запланувала відремонтувати майже 243 км доріг місцевого і державного значення, спорудити десяток шкіл, дитсадків, стільки ж приймальних відділень у лікарнях та п’ять стадіонів. Також цього року у області обіцяють відремонтувати 16 мостів.