Неділя, 14 Квітня

На Львівщині заборонили проводити найбільший музичний фестиваль ZaxidFest

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 25 серпня, відбулось засідання Городоцької районної комісії ТЕБ і НС щодо стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення через Covid-19 і проведення фестивалю «Zaxidfest» в умовах карантину у с.Родатичі.

Про це повідомляє пресслужба Городоцької РДА.

В засобах масової інформації поширюється інформація про проведення фестивалю, попри те, що організатори попереджені про неприпустимість проведення даного заходу. Зокрема, згідно протоколу районної комісії ТЕБ і НС від 14 серпня 2020 року №30, п.1.8. ФОП Возняк О., ФОП «Захід Фест», сільському голові с.Родатичі, рекомендовано не проводити масових заходів в період карантину.

З цього приводу 25 серпня було скликано позачергове засідання районної комісії питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На засіданні також були присутні організатори фестивалю «Zaxidfest».

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», вирішили на період дії карантину заборонити проведення на території Городоцького району Львівської області (с.Родатичі) фестивалю «Zaxidfest».

Як уточнили у пресслужбі ZaxidFest, організатори не були повідомлені про заборону від 14.08.

Зазначається, що сьогодні, 27 серпня, організатори отримали рішення про заборону, але не згодні з ним. Юристи ZaxidFest опрацьовують цей документ і можливості апеляцій та оскаржень. Організатори обіцяють надати інформацію щодо проведення фестивалю у п’ятницю 28 серпня.