Субота, 22 Червня

На Львівщині за добу висадили понад 200 тисяч дерев

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

17 жовтня Львівська область долучилася до всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України», в межах якого відбулась акція садіння 1 мільйона дерев за 24 години.

Це і висадження лісосмуг, заліснення на зрубах та закладання алей, парків і індивідуальні висадження на прибудинкових територіях. Лісівники забезпечили учасників сіянцями та саджанцями, інвентарем, а також провели інструктажі з технології виконання робіт з садіння лісових культур.

На Львівщині з’явились 3,5 тисячі нових дерев. Саджанці вирощені у Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі, де впроваджують сучасні європейські технології, тож рослини дуже якісні. Загалом на Львівщині на 46 локаціях загальною площею майже 47 га лісівники з учасниками акції висадили 211 тисяч дерев.

До загальноукраїнської екологічної ініціативи долучилися майже тисяча учасників. Лісівники забезпечили їх сіянцями та саджанцями, інвентарем, а також організовували інструктажі із садіння лісових культур.

Серед учасників акції – голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, представники громадськості, Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, учні Львівської Академії фехтування, ветерани галузі.

Організатором учасників на Львівщині, які спільно з лісівниками виявили бажання садити дерева в рамках реалізації проєкту «Озеленення України», стала громадська організація «Добро.Дій». До акції «Озеленення України» приєднається понад 50 тисяч волонтерів.

Нагадаємо, акцію «Мільйон дерев за добу» проводили у межах Меморандуму щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи з висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони природного середовища між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, Державним агентством лісових ресурсів та благодійною організацією «Озеленення України».