Понеділок, 29 Травня

На Львівщині з’явились два нові туристичні шляхи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Два нові туристичні маршрути на Львівщині отримали свої номери. Йдеться про пішохідні шляхи «На Верх» та «Мальовниче Розточчя». Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Пішохідний шлях «На Верх» протяжністю 3,8 км, заявником якого є НПП «Королівські Бескиди», отримав номер 5018. Маршрут починатиметься з автобусної зупинки у с. Стрільбичі, далі – урочище «Рубань», наступний пункт – вітрові установки Старосамбірської ВЕС. Далі шлях веде до г. Острогірка, де розміщена спільна братська могила воїнів І світової війни, в якій поховані полеглі з обох сторін.

«Кінець шляху – г. Верх з оглядовим майданчиком, де відкривається неповторний краєвид на місто Старий Самбір, Самбір та інші довколишні населені пункти. Крім того, перепад висот дозволяє спостерігати за роботою вітряків. Перебуваючи на оглядовому майданчику, турист знаходиться вище самого вітряка.  Щоб залучити до цього шляху більшу кількість туристів, експерти рекомендують розпочинати його зі Старого Самбора. Тож маршрут ще можуть змінити», – йдеться в повідомленні.

Номер 4904 отримав пішохідний шлях «Мальовниче Розточчя» протяжністю 6 км. Про його появу потурбувались представники Ведмежого притулку «Домажир», які намагаються розширити пропозиції для своїх відвідувачів. Маршрут екологічної стежки розробили поруч із цією локацією.

«Тут зростають цікаві флористичні поєднання. Наприклад унікальне зростання буку та барвінку, що занесене до Зеленої Книги України. Також це місце розростання трьох видів дерев: дуб, сосна та бук, які ростуть лише в Криму і на Розточчі. Найцікавішими та унікальними об’єктами на шляху є скельні виходи та букові «велетні» Розточчя», – розповіла представниця ведмежого притулку «Домажир» Марія Глова.