Понеділок, 26 Лютого

На Львівщині викрили ще одного прихильника рф, який планував провокації та диверсії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Управління служби безпеки України у Львівській області викрили чоловіка, який вів проросійську діяльність, антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію. За оперативними даними правоохоронців стало відомо, що диверсант є мешканцем Львівщини, пише Твоє Місто.

«Він проводив акції на підтримку агресії рф, використовував комуністичну символіку, поширював інформацію, що перебуває в окупації українською владою, а також нівелював значення українських героїв. Така протиправна діяльність вказувала на можливе вчинення низки інших антиукраїнських провокацій та диверсій в регіоні», – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили в нього антиукраїнські листівки, символіку країни-агресора та пропагандистську літературу на підтримку російської ідеї. Окрім цього, у зрадника знайшли незареєстровану вогнепальну зброю та патрони до неї, холодну зброю, кілька пляшок з коктейлем Молотова, а також зразки форми правоохоронних органів України, яку, ймовірно, чоловік планував використати під час диверсії.

За розповсюдження руйнівних наративів російської пропаганди мешканцю області повідомили про підозру за ст.436-1 (поширення комуністичної символіки) та ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю). Наразі готують матеріали для обрання запобіжного заходу.