Вівторок, 27 Лютого

На Львівщині виявили 305 підприємств, які пов’язані з росіянами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині нарахували 305 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські громадяни, а також 96 підприємств, які пов’язані із республікою білорусь. Про це Tvoemisto.tv повідомив заступник голови департаменту економічного розвитку ЛОДА Орест Гринів.

Підрахунком підприємств і встановленням власників займалася міжвідомча комісія із представників понад 12 правоохоронних органів та органів юстиції. Перелік передали Раді Національної Безпеки та Оборони, яка має ухвалити рішення щодо їх націоналізації. Список виявлених підприємств не оприлюднюють.

«Це питання на розгляді у РНБО. Тобто ми, область, зробили робочу групу, підготували перелік і передали це на розгляд Кабінету Міністрів з подальшим розглядом цього на РНБО. Якщо вони приймуть таке рішення, то вони будуть націоналізовані», – говорить Орест Гринів.

Зазначимо, що 24 серпня стало відомо, що суд заарештував приміщення готелю «Дністер» у Львові, який має безпосередній стосунок до російського політика Олександра Бабакова.

За словами Ореста Гриніва, у перелік 305 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські громадяни, готель не потрапив, але для арешту були інші підстави.

«Готель не потрапив у перелік 305 підприємств, тому що бенефіціарним власником є Наталя Селіванова, яка є громадянкою Франції. Формально, вона не підпадає під дію цього закону України, бо не є резиденткою-громадянкою росії. Проте, прокуратура знайшла факти, що це майно має безпосередній стосунок до російського політика Олександра Бабакова», – каже він.