Понеділок, 20 Травня

На Львівщині врегульовують проблеми з пальним

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Основна причина браку пального на АЗС і підвищення цін – труднощі з логістикою та постачанням.

Про це повідомив голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький у Facebook.

“Нестача пального та зростання цін на нього: як ми врегульовуємо це питання на Львівщині

Основна причина браку пального на АЗС і підвищення цін – труднощі з логістикою та постачанням. Напередодні мали нараду щодо цього питання з Міністерство економіки України. Запевнили, що найближчим часом ситуація покращиться. Уряд вже ухвалив низку важливих рішень.

Як вирішуємо проблему на місцевому рівні? Провели нараду з керівниками автозаправних станцій та нафтобаз і попросили тримати баланс пального на АЗС. Вони це роблять. Забронювали певні об’єми дизелю для суб’єктів господарювання, які проводять посівну кампанію. Вони зможуть викупити його без зайвих перешкод і бюрократії.

За нашого сприяння декілька компаній вже комунікують з іноземними партнерами щодо постачання дизелю, бензину та газу. Сподіваємося на перші угоди вже завтра. Отримуємо пальне як гуманітарну допомогу. Спрямовуємо його на потреби військових, перевезення гуманітарних вантажів, транспортування переселенців до місць тимчасового перебування, які ми облаштували. Два дні тому також були суттєві затримки з постачанням газу.

Частково питання вдалося вирішити: на більшості АЗС Львівщини він з’явиться протягом найближчих кількох днів”, – йдеться в повідомленні.