Середа, 29 Листопада

На Львівщині впровадили графік відключень світла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 31 жовтня, з 17:00 год на Львівщині впровадили графік аварійних відключень світла. Орієнтовний час відсутності електроенергії – 3-4 години. Повне відновлення очікується до 22:00, повідомляє «Львівобленерго».

«За розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» з 17:00 у Львівській області впровадили графік аварійних відключень. Повідомити заздалегідь адреси відключень немає можливості, оскільки впроваджені саме аварійні відключення – це крайній захід, який вводиться негайно за розпорядженням диспетчера «Укренерго», – йдеться в повідомленні.

Переглянути, які населені пункти та вулиці без електроенергії, можна на сайті Львівобленерго у розділі «Чому немає світла» з допомогою пошуку діючих відключень.

Нагадаємо, 31 жовтня, у Львові та області почнуть застосовувати графіки погодинного відключення електроенергії. Ці графіки запроваджують в усій країні. За словами очільника Львівщини, такі відключення необхідні, щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності. Час та групи споживачів у погодинних відключеннях відрізняються від графіка аварійних відключень. Крім того, погодинні вимкнення електроенергії можуть застосовувати не в повному обсязі. Ознайомитися з графіками погодинного відключення електроенергії можна на сайті «Львівобленерго».

Також мешканців області закликали мешканців зменшити споживання електроенергії та користування електроприладами у певні години, щоб у роботі електромереж не виникало перебоїв та не довелося робити примусові відключення.