Понеділок, 11 Грудня

На Львівщині впала частина збитих ракет Повітряним командуванням “Захід”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як розповів голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький, під час повітряних тривог 22 жовтня військові Повітряного командування “Захід” збили 7 ворожих ракет.

За його словами, частина з них впала на територію Львівщини. На щастя, обійшлося без жертв та руйнувань.

“Обійшлося без жертв, постраждалих та руйнувань. Величезна шана та дяка за це нашим воїнам протиповітряної оборони”, – написав Максим Козицький.

Нагадаємо, у суботу зранку, 22 жовтня, росіяни масово обстріляли міста на заході країни. Зокрема, під обстріли потрапили Луцьк, Ковель, Хмельницький, Рівне, вибухи були зафіксовані у Львівській області (ППО). Також повітряну тривогу оголосили на Закарпатті.

Окрім того, зранку вибухи було чули у Київській, Одеській, Чернігівській та Кіровоградській областях. Вночі під обстріли також потрапила Чернівецька область. Загалом тривогу близько 8 години ранку, 22 жовтня, оголосили у всіх областях України. Через обстріли виникли проблеми з електропостачанням та мобільним зв’язком.

В результаті російських ракетних ударів по енергоструктурі в різних областях без світла залишилися 1 451 603 українці.

Станом на 14 годину, за даними ОП, внаслідок ракетних ударів: у Хмельницькій області відключено 672 000 абонентів, у Миколаївській – 188 400, у Волинській області – 102 000, в Черкаській – 242 000, у Рівненській – 174 790, в Кіровоградській – 61 913 та Одеській – 10 500.