Середа, 12 Червня

На Львівщині відремонтували дорогу, якy з’єднyє двi мiжнaрoднi трaси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині відремонтували ділянку дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка у Дроговижі, яка входить до Великого транзитного кільця навколо Львова.

Відремонтована ділянка пролягає через села Дроговиж, Вербіж, Ричагів та Велику Горожанку. Також перебудову цієї дороги вже провели на відтинку Комарно – Крижова та Крижова – Городок.

Дорожники зрізали старе пошкоджене дорожнє покриття, провели водовідведення та облаштували дощову каналізацію, посилили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом.

Окрім цього, улаштували конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття і облаштували узбіччя. У межах населених пунктів зробили тротуари, зовнішнє освітлення, зупинки громадського транспорту і нанесли горизонтальну дорожню розмітку, встановили дорожні знаки та бар‘єрне огородження.

«Дорогу, яка з‘єднує між собою дві міжнародні траси М-06 Київ – Чоп та М-11 Львів – Шегині, маємо повністю відремонтованою. Завдяки цьому суттєво розвантажимо об‘їзну дорогу Львова та його вуличну мережу, бо весь транзитний транспорт, що прямує у напрямку кордону із Польщею, може користуватися новим шляхом», – йдеться в повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Ремонтно-будівельні роботи провела підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Іентернешнл».

Окрім проїзної частини, капітально відремонтували мостові переходи. Йдеться про 3 переправи через річки у селах Вербіж км 2+000 та Ричагів км 3+370 на відтинку км 0+000 – км 12+000, а також у с. Бучали км 25+508 на ділянці капітального ремонту км 24+500 – км 34+000.