Середа, 29 Листопада

На Львівщині відновили комендантську годину у Великодню ніч

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині у Великодню ніч відновили комендантську годину, з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня. Таке рішення у Львівській ОВА ухвалили через наявність нових розвідданих, а також інформації про можливу діяльність диверсійних груп на території області, повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Твоє Місто.

Надалі щодня комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00. З його слів, церковне керівництво області солідарне з цим рішенням. В усіх храмах Львівщини нічні Богослужіння переносять на вранішні години.

«На жаль, у ворога нема такого поняття, як велике релігійне свято. Він озвірів настільки, що не розуміє, що таке Великдень. Тому у ці світлі дні є велика загроза провокацій», – написав Максим Козицький.

Мешканців просять у разі виявлення підозрілих літаючих об‘єктів, повідомляти про них через чат-бота у телеграмі «Щось летить». Якщо помітили інші підозрілі об‘єкти або людей – телефонуйте у поліцію за номером 102.

Нагадаємо, що вчора у Львівській ОВА повідомляли про сасування комендантської години у Великодню ніч на території області.

Комендантська година на Львівщині триває з 23:00 по 6:00, а попередньо була з 22:00 по 6:00.