Неділя, 24 Вересня

На Львівщині у господаря конфіскують вівчарку за напад на сусідку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пустомитівський суд Львівської області постановив конфіскувати у власника собаку породи німецька вівчарка. Окрім того, чоловік має сплатити 3,4 тис. грн штрафу за напад на перехожу. До слова, минулого року господаря вже штрафували через його собаку, який вкусив людину, пише zaxid.net.

Як вказано у постанові суду, у селі Чишки, 30 січня о 03:00 ночі німецька вівчарка на кличку Тузік покусала жінку. За версією потерпілої, тієї ночі вона поверталася додому від подруги. Раптово на вулицю вибігла німецька вівчарка і почала її кусати. Жінка відбилася від тварини, і та втекла на подвір’я сусіда, пролізши у шпарину під воротами.

Потерпіла спершу сама обробила собі рани вдома, а згодом звернулася у лікарню Святого Луки у Львові. Лікарі встановили, що у жінки множинні відкриті рани обох гомілок.

Однак власник собаки – Юрій Олійник, заперечує покази сусідки, він не визнає своєї провини. На суді чоловік розповів, що має двох собак породи німецька вівчарка, які постійно перебувають біля будинку, бо приковані ланцюгами, і за межі подвір’я не виходять. Господар собаки переконаний, що протокол було сфабриковано, а якби сусідку вкусив саме його собака, то вона мала б серйозніші травми.

Попри те, суддя постановив оштрафувати чоловіка на 3400 грн та конфіскувати у нього німецьку вівчарку. У п’ятницю, 28 квітня, господар собаки подав апеляцію на постанову суду.