Середа, 19 Червня

На Львівщині суд покарав прикордонника за TikTok та ігри на робочому планшеті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині судили військового-зв’язківця, що звантажив на робочий планшет TikTok, 100 Doors, Brawl Stars, OTOMOTO, mobile.de, пише Dev.ua.

Згідно з рішенням Жовківського районного суду Львівської області від 19 жовтня, технік-начальник групи зв`язку та автоматизованих систем управління, що має звання майстер-сержант, встановив на службовий планшет застосунки розважального характеру, а саме: 100 Doors, TikTok, Brawl Stars, OTOMOTO, mobile.de.

Окрім того, встановлено, що обвинувачений виносив службовий планшет за межі підрозділу без відповідного дозволу, тим самим вищевказаний військовослужбовець порушив вимоги наказу «Про впорядкування питань використання особистих мобільних телефонів, засобів мобільного зв’язку військовослужбовцями 7 прикордонного загону».

Військовослужбовець у вчиненому покаявся. І, враховуючи покаяння та зізнання, суд вирішив оштрафувати порушника на 145 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2465 грн в дохід держави. Він же має сплатити 496 грн судового збору.

Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів із дня вручення йому постанови про накладення штрафу.

У разі несплати правопорушником штрафу в цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається до виконання органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцеперебуванням його майна в порядку, встановленому законом.

Термін виконання постанови протягом трьох місяців із наступного дня після набрання постановою законної сили.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.