Неділя, 23 Червня

На Львівщині суд конфіскував у військового позашляховик Hyundai Kona за п’яну їзду без прав

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

26 травня Старосамбірський районний суд оштрафував на понад 40 тис. грн та конфіскував авто Hyundai Kona у військовослужбовця, якого поліцейські затримали п’яним за кермом. Як виявилося в обвинуваченого до того ж немає посвідчення водія, і це вже не вперше патрульні його ловлять за кермом, пише ZAXID.NET.

З порталу судової влади відомо, що обвинувачений військовий – Олег Сидорович. Пізно вночі 20 травня у селі Тершів на Самбірщині поліцейські затримали п’яного військового за кермом позашляховика. Виявилося, що у чоловіка немає посвідчення водія і його вже не вперше затримують поліцейські.

На засіданні Олег Сидорович свою провину визнав та підтвердив наведені у суді докази, зокрема, інформацію з протоколів з місця затримання та результат перевірки на алкотестері, який показав 0,75 проміле.

Суддя Старосамбірського районного суду Андрій Кушнір визнав військовослужбовця Олега Сидоровича винним у вчинені адміністративного правопорушення і оштрафував його на 40 тис. 800 грн. Окрім того, впродовж п’яти років Сидорович не має права сідати за кермо, а автомобіль Hyundai Kona у нього конфіскували. Додамо, що ця постанова може бути оскаржена впродовж десяти днів.